جستجــو :
فروشگاه اینترنتی
بسته سنجش تکمیلی این فرصت را در اختیار داوطلبان جدی و مصمم آزمون کارشناسی ارشد قرار می دهد تا بدون پرداخت هزینه اضافه درتمامی آزمون های موسسه آموزش عالی آزاد اکسین شرکت کنند و خود را مورد سنجش و ارزیابی قرار دهند و درصورت تمایل با تخفیف ویژه در کلیه آزمون های اکسین ثبت نام و شرکت کنند. آزمون های استاندارد اکسین منطبق بر سرفصل های مصوب وزارت علوم بوده، پیوسته مورد نظارت و بررسی قرار می گیرد و بدین ترتیب می تواند نقش بسزایی در افزایش توانایی و آمادگی علمی شما داشته باشد.
تمام درس‌هایی که شما باید برای حضور در آزمون کارشناسی‌ارشد مورد مطالعه قرار دهید، در منابع مرجع گنجانده شده‌اند. این دروس به طور دقیق با سرفصل‌های شورای عالی برنامه‌ریزی وزارت علوم، تحقیقات و فن‌آوری، منطبق هستند و در تدوین آنها آخرین تغییرات مد نظر قرار گرفته است. منابع مرجع شامل سه بخش کلیدی و کاربردی هستند: شرح درس، نکات کلیدی و تست‌های طبقه‌بندی‌شده سال‌های قبل شرح درس : مهمترین مطالب کتابهای درسی در این بخش، ساماندهی و به زبان ساده شرح داده شده است. آنچه که منابع مرجع سنجش تکمیلی را از نمونه‌های مشابه مجزا می‌کند این است که در بخش شرح درس، تنها به کتاب‌های درسی تکیه نشده و از جزوه‌های نایاب استادان سرشناس نیزاستفاده شده است.
در این دوره و زمانه که کامپیوتر و سایر ابزارهای ارتباطی به بخشی جدایی‌ناپذیر از زندگی ما تبدیل شده، اگر بخواهیم فقط و فقط از کتاب و جزوه استفاده کنیم، دچار خستگی می‌شویم. سنجش تکمیلی با کمک گرفتن از تکنولوژی‌های جدید مانع از این می‌شود که آماده شدن برای آزمون کارشناسی‌ارشد برای شما به امری کسل‌کننده تبدیل شود. فیلم‌های آموزشی سنجش تکمیلی علاوه بر متنوع کردن محتوای بسته، فرآیند یادگیری را نیز ساده و کوتاه می‌کنند. شما می‌توانید با استفاده از این فیلم‌های آموزشی که منطبق با سرفصل‌های شورای عالی برنامه‌ریزی وزارت علوم، تحقیقات و فن‌آوری، هستند فارغ از محدودیت‌های زمانی و مکانی و بدون نیاز به طی مسافت‌های طولانی، کلاس درس را به خانه خود بیاورید.با هدف آشنا کردن شما با این شیوه نوین، فیلم‌های آموزشی درس زبان عمومی در قالب 30 ساعت فیلم آموزشی به صورت لوح فشرده در بسته سنجش تکمیلی گنجانده شده است.
همه ما وقتی می‌خواهیم یک کتاب را با دقت مطالعه کنیم، زیر بخش‌های مهم آن خط می‌کشیم. حال اگر قرار باشد بر اساس محتوای آن کتاب در یک آزمون شرکت کنیم، مهمترین مطالب کتاب را به صورت خلاصه‌شده روی برگه‌های کوچکی یادداشت می‌کنیم. وقتی کتاب تمام می‌شود و می‌خواهیم مطالب آن را مرور کنیم، این دست‌نوشته‌ها حکم طلا پیدا می‌کنند. چراکه با کمک این تکه‌کاغذها، می‌توان کتابی 400 صفحه‌ای را در عرض چند ساعت مرور کرد. ایده خلاقانه و شگفت‌انگیز سنجش تکمیلی این بوده که دست‌نوشته‌های رتبه یک ‌های سال‌های قبل را جمع کرده و در قالب « منابع مرجع » منتشر کرده است. شما با خواندن این نکات ، به صورت مستقیم به خلاصه‌نویسی‌های رتبه های یک سال‌های قبل دسترسی پیدا می‌کنید. با این بسته شما می‌توانید مهمترین مطالب را در کوتاه‌ترین زمان ممکن بخوانید و چندین بار مرور کنید.

سنجش تکمیلی، بیش از 14سال تجربه ارزنده خود در زمینه انتشار منابع آزمون کارشناسی‌ارشد را در قالب کتاب‌های مکمل گنجانده و با هدف تقویت بنیه علمی شما در اختیارتان قرار می‌دهد. این کتاب‌ها که توسط استادان برجسته دانشگاه‌های معتبر دولتی تهیه و تدوین شده‌اند، درک مطالب را برای شما ساده‌تر می‌کنند و راه‌ حل‌های جدیدی برای پاسخگویی به سئوال‌های آزمون در اختیار شما قرار می‌دهند.

temp-thumb
temp-thumb
temp-thumb
temp-thumb
temp-thumb
temp-thumb
temp-thumb
فنی مهندسی
مجموعه مهندسی برق
مهندسي شيمي
مهندسی صنایع - سیستم
مجموعه مهندسی عمران
مجموعه مهندسی کامپیوتر
مجموعه مهندسی مکانیک
مجموعه مهندسی مواد
مجموعه مهندسی فناوری اطلاعات (IT)
مجموعه مهندسی نفت
مجموعه مهندسی هوافضا
مجموعه مهندسی صنایع - صنایع
علوم انسانی
مجموعه زبان و ادبیات فارسی
مجموعه تربیت بدنی و علوم ورزشی
حسابداري
مجموعه حقوق
مجموعه روانشناسی
مجموعه زبان انگلیسی
مجموعه زبان عربی
سنجش از دور و سیستم اطلاعات جغرافیایی
مجموعه علوم اجتماعی
مجموعه علوم ارتباطات اجتماعی
علوم انسانی
مجموعه علوم اقتصادی
مجموعه علوم تربیتی 1
مجموعه روانشناسی 2
مجموعه علوم سیاسی و روابط بین الملل
علم اطلاعات و دانش شناسی
مجموعه مدیریت
مجموعه مدیریت اجرایی
مجموعه الهیات و معارف اسلامی (1)
مجموعه تاریخ
مجموعه علوم تربیتی 3
علوم پایه
مجموعه علوم زمین
مجموعه زیست شناسی سلولی و مولکولی
مجموعه فیزیک
مجموعه شیمی
مجموعه آمار
مجموعه ریاضی
مجموعه زیست شناسی گیاهی
مجموعه زیست شناسی جانوری
کشاورزی
مهندسی کشاورزی - علوم باغبانی
مهندسی کشاورزی - علوم خاک
مهندسی منابع طبیعی - محیط زیست
مهندسی کشاورزی - بیوتکنولوژی در کشاورزی
مهندسی کشاورزی - حشره شناسی کشاورزی
مجموعه مهندسی کشاورزی دام و طیور
مجموعه مهندسی کشاورزی زراعت و اصلاح نباتات
مهندسی کشاورزی - علوم و صنایع غذایی
هنر
مجموعه برنامه ریزی شهری، منطقه ای و مدیریت شهری
مجموعه هنرهای تصویری و طراحی
هنرهای پژوهشی و صنایع دستی
مجموعه هنرهای ساخت و معماری
مجموعه معماری
علوم پزشکی
پرستاري
مامايي
نقشه سایت | حقوق قانونی | پشتیبانی سایت | لینک های مرتبط | آدرس دفتر مرکزی: تهران، میدان هفت تیر، کوچه آقامحمدی | مرکز ارتباط با سنجش