جستجــو :
برای دریافت آخرین خبرها به کانال ما در تلگرام بپیوندید!
به عنوان اولین و با سابقه ترین مرکز برگزاری آزمونهای آمادگی ارشد و به منظور آشنایی داوطلبان با شیوه و نوع سوالات این آزمون، سنجش تکمیلی آزمونهای استاندارد و هدفمند را طراحی نموده است. در حال حاضر این آزمونها بصورت اینترنتی و در تاریخ های معین در سراسر کشور برگزار می گردد. پس از اتمام زمان آزمون، کارنامه ای استثنایی برای داوطلبان صادر خواهد شد که علاوه بر موارد معمول در کارنامه ها، رتبه شبیه سازی شده، نمودار پیشرفت و ... را به داوطلبان ارائه می نماید.
درس‌هایی که شما باید برای آزمون کارشناسی‌ارشد مورد مطالعه قرار دهید، در منابع مرجع گنجانده شده‌اند. این دروس به طور دقیق با سرفصل‌های شورای عالی برنامه‌ریزی وزارت علوم منطبق هستند و شامل سه بخش کلیدی و کاربردی می باشند: شرح درس، نکات کلیدی و نمونه تست‌های موضوعی. وجه تمایز منابع مرجع سنجش تکمیلی با نمونه‌های مشابه این است که در بخش شرح درس، علاوه بر مطالب کتاب‌های رفرنس، از جزوه‌های نایاب استادان سرشناس نیزاستفاده شده. علاوه بر این سنجش تکمیلی این فرصت را در اختیار داوطلبان خود قرار می دهد تا بدون پرداخت هزینه اضافه، به مدت یک سال در دوره آموزش زبان عمومی به ارزش 700.000 ریال (اپلیکیشن بی نظیر Oxin Channel که بر روی گوشی های هوشمند نصب و قابل استفاده می باشد) شرکت کنند و علاوه بر افزودن دانش خود در زمینه زبان انگلیسی، پاسخگویی به سوالات زبان عمومی را نیز برای خود آسان تر نمایند.
در این دوره و زمانه که کامپیوتر و سایر ابزارهای ارتباطی به بخشی جدایی‌ناپذیر از زندگی ما تبدیل شده، اگر بخواهیم فقط و فقط از کتاب و جزوه استفاده کنیم، دچار خستگی می‌شویم. سنجش تکمیلی با کمک گرفتن از تکنولوژی‌های جدید مانع از این می‌شود که آماده شدن برای آزمون کارشناسی‌ارشد برای شما به امری کسل‌کننده تبدیل شود. فیلم‌های آموزشی سنجش تکمیلی علاوه بر متنوع کردن محتوای بسته، فرآیند یادگیری را نیز ساده و کوتاه می‌کنند. شما می‌توانید با استفاده از این فیلم‌های آموزشی که منطبق با سرفصل‌های شورای عالی برنامه‌ریزی وزارت علوم، تحقیقات و فن‌آوری، هستند فارغ از محدودیت‌های زمانی و مکانی و بدون نیاز به طی مسافت‌های طولانی، کلاس درس را به خانه خود بیاورید.
همه ما وقتی می‌خواهیم یک کتاب را با دقت مطالعه کنیم، زیر بخش‌های مهم آن خط می‌کشیم. حال اگر قرار باشد بر اساس محتوای آن کتاب در یک آزمون شرکت کنیم، مهمترین مطالب کتاب را به صورت خلاصه‌شده روی برگه‌های کوچکی یادداشت می‌کنیم. وقتی کتاب تمام می‌شود و می‌خواهیم مطالب آن را مرور کنیم، این دست‌نوشته‌ها حکم طلا پیدا می‌کنند. چراکه با کمک این تکه‌کاغذها، می‌توان کتابی 400 صفحه‌ای را در عرض چند ساعت مرور کرد. ایده خلاقانه و شگفت‌انگیز سنجش تکمیلی این بوده که دست‌نوشته‌های رتبه یک ‌های سال‌های قبل را جمع کرده و در قالب « منابع مرجع » منتشر کرده است. شما با خواندن این نکات ، به صورت مستقیم به خلاصه‌نویسی‌های رتبه های یک سال‌های قبل دسترسی پیدا می‌کنید. با این بسته شما می‌توانید مهمترین مطالب را در کوتاه‌ترین زمان ممکن بخوانید و چندین بار مرور کنید.

سنجش تکمیلی، بیش از 17 سال تجربه ارزنده خود در زمینه انتشار منابع آزمون کارشناسی‌ارشد را در قالب کتاب‌های مکمل گنجانده و با هدف تقویت بنیه علمی شما در اختیارتان قرار می‌دهد. این کتاب‌ها که توسط استادان برجسته دانشگاه‌های معتبر دولتی تهیه و تدوین شده‌اند، درک مطالب را برای شما ساده‌تر می‌کنند و راه‌ حل‌های جدیدی برای پاسخگویی به سئوال‌های آزمون در اختیار شما قرار می‌دهند.

temp-thumb
temp-thumb
temp-thumb
temp-thumb
temp-thumb
temp-thumb
temp-thumb
فنی مهندسی
مجموعه مهندسی برق
مهندسي شيمي
مجموعه مهندسی عمران
مهندسی کامپیوتر
مجموعه مهندسی مکانیک
مجموعه مهندسی مواد و متالوژی
مهندسی فناوری اطلاعات (IT)
مهندسی نفت
مهندسی هوافضا
مهندسی صنایع
علوم انسانی
زبان و ادبیات فارسی
مجموعه تربیت بدنی و علوم ورزشی
مجموعه حسابداري
مجموعه حقوق
مجموعه روانشناسی1
مجموعه زبان انگلیسی
مجموعه زبان عربی
سنجش از دور و سیستم اطلاعات جغرافیایی
مجموعه علوم اجتماعی
مجموعه علوم ارتباطات اجتماعی
علوم انسانی
مجموعه علوم اقتصادی
مجموعه علوم تربیتی 1
مجموعه روانشناسی 2
مجموعه علوم سیاسی و روابط بین الملل
مجموعه علم اطلاعات و دانش شناسی
مجموعه مدیریت
مجموعه مدیریت اجرایی
مجموعه الهیات و معارف اسلامی (1)
مجموعه تاریخ
مجموعه علوم تربیتی 2
علوم پایه
مجموعه علوم زمین
مجموعه زیست شناسی سلولی و مولکولی
مجموعه فیزیک
مجموعه شیمی
مجموعه آمار
مجموعه ریاضی
مجموعه زیست شناسی گیاهی
مجموعه زیست شناسی جانوری
کشاورزی و منابع طبیعی
علوم باغبانی
علوم خاک
محیط زیست
بیوتکنولوژی در کشاورزی
حشره شناسی
علوم دام و طیور
زراعت و اصلاح نباتات
علوم و صنایع غذایی
هنر
مجموعه برنامه ریزی شهری، منطقه ای و مدیریت شهری
مجموعه هنرهای تصویری و طراحی
هنرهای پژوهشی و صنایع دستی
مجموعه هنرهای ساخت و معماری
مجموعه معماری
علوم پزشکی
پرستاري
مامايي
نقشه سایت | حقوق قانونی | پشتیبانی سایت | لینک های مرتبط | دفتر مرکزی: تهران، خ کریم خان زند، پ 118، طبقه اول، واحد1 | مرکز ارتباط با سنجش