کلاس های مجازی

به منظور ایجاد فرصت برابر آموزشی و برای اولین بار در کشور، سنجش تکمیلی با کمک گرفتن از تکنولوژی‌های جدید و با همکاری اساتید برتر دانشگاه ها در استودیوی اختصاصی خود، اقدام به تهیه و تولید کلاس های مجازی ( فیلم های آموزشی) نموده است.

      استفاده از این فیلم‌ها (که منطبق با سرفصل‌های شورای عالی برنامه‌ریزی وزارت علوم، تحقیقات و فن‌آوری هستند) باعث خواهد شد تا فارغ از محدودیت‌های زمانی و مکانی و بدون نیاز به طی مسافت‌های طولانی، کلاس درس را برای خود اختصاصی نموده و صرفه جویی قابل توجهی در وقت و هزینه خود داشته باشید.

      علاوه بر این یادگیری به شیوه کلاسهای مجازی، مانع از این می‌شود که آموختن برای شما به امری کسل‌کننده تبدیل شود و فرآیند یادگیری نیز ساده و کوتاه خواهدشد. همچنین این امکان را برای شما فراهم می کند که  با ایجاد فضای واقعی کلاسهای درسی و بی نیاز از یادداشت برداری در هر زمان و مکان، به دفعات به مرور مطالب مورد نیاز خود بپردازید.

       روش تدریس و نوع ارائه مطالب درسی در فیلم های آموزشی این مرکز، به نام سنجش تکمیلی به ثبت رسیده است.

      کلیه فیلم ها (بدلیل مرور و پاسخگویی به نمونه سوالات ارشد در انتهای مباحث) برای دانشجویان مقاطع کارشناسی به عنوان کلاس درس و برای داوطلبان آزمون ارشد به عنوان کلاس آمادگی آزمون قابل استفاده خواهد بود.

   این فیلم ها که در گذشته بصورت CD و DVD ارائه گردیده بود، در حال حاضر از طر یق اپلیکیشن Doreh بر روی گوشی های تلفن همراه قابل دسترسی و استفاده است.

برای دانلود و نصب اپلیکیشن Doreh به کانال تلگرام سنجش تکمیلی مراجعه نمایید:  دریافت اپلیکیشن دوره