بسته های آموزشی

بسته آموزشی سنجش تکمیلی مجموعه ای است منحصر بفرد که امکان در اختیار داشتن یکجای مطالب مهم دروس آزمون ارشد را برای شما میسر می سازد.  این بسته ارزشمند شامل منابع مرجع، آزمونهای آزمایشی و کتاب های مکمل (در برخی رشته ها) بوده و فراگیری کامل مطالب آن داوطلبان را از مطالعات پراکنده بی نیاز می نماید. 

      منابع مرجع شامل مجموعه ای از دروس آزمون ارشد است که هر درس آن منطبق بر سرفصلهای شورایعالی برنامه ریزی وزارت علوم و در چندین فصل جداگانه باساختار شرح درس، نکات کلیدی و نمونه سوالات طبقه بندی شده، طراحی و ارائه گردیده است نکته بسیار مهم آنست که وظیفه تهیه و تالیف و گردآوری مجموعه دروس هر رشته به عهده تیم آموزشی مجربی بوده که ماموریت داشته با نظر و دیدگاه اساتید مختلف این کار را به انجام برساند.

        در بخش شرح درس که ابتدایی ترین قسمت هر فصل است  سعی شده  تا مهمترین مطالب کتب درسی و جزوات دانشگاهی اساتید برتر، درقالب متون ساده و قابل فهم به داوطلبان ارائه گردد. لذا داوطلبان ضمن مرور مطالب اصلی هر درس، علاوه بر جهت دهی مطالعات قبلی خود، منبعی مناسب و بی بدیل برای مطالعه سریع و جامع مفاهیم دروس در اختیار خواهند داشت.

        پس از شرح درس، نکات کلیدی آورده شده است. در این بخش نکاتی که معمولا در آزمونهای مختلف مورد استفاده قرارگرفته و یا اینکه استعداد بکارگیری در آزمون کارشناسی ارشد را داشته باشند، ارائه گردیده. لذا داوطلب در ادامه شرح درس چنانچه قسمتی را با دقت مطالعه نکرده باشد، مجددا نکات مهم آنرا مرور نموده و در صورت نیاز به شرح درس رجوع نماید.

       سومین قسمت هر فصل شامل نمونه سوالات طبقه بندی شده آزمونهای ارشد است. این بخش ضمن آشنا کردن داوطلبان با سوالات مطرح شده در آزمون های مختلف، امکان سنجش آموخته های داوطلب را از فصل مطالعه شده مهیا میکند و به داوطلبانی که شرح دروس را بخوبی مطالعه کرده باشند اطمینان میدهد که فقط با مطالعه همان شرح درس میتوانند به تعداد قابل توجهی از سوالات آزمون به خوبی پاسخ گویند.

       وجه تمایز منابع مرجع سنجش تکمیلی با نمونه‌های مشابه این است که در بخش شرح درس، علاوه بر مطالب کتاب‌های رفرنس، از جزوه‌های نایاب استادان سرشناس نیزاستفاده شده.

علاوه بر این سنجش تکمیلی این فرصت را در اختیار داوطلبان خود قرار می دهد تا بدون پرداخت هزینه اضافه، به مدت یک سال در دوره آموزش زبان عمومی به ارزش ۷۰۰٫۰۰۰ ریال (اپلیکیشن بی نظیر Oxin Channel که بر روی گوشی های هوشمند نصب و قابل استفاده می باشد) شرکت کنند و علاوه بر افزودن دانش خود در زمینه زبان انگلیسی، پاسخگویی به سوالات زبان عمومی را نیز برای خود آسان تر نمایند.